Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat, olarak bizim hedefimiz müşterileirmize yapmış olduğumuz hizmettir. Nakliyat olarak türkiye'nin her bir yerine evden eve nakliyat  hizmeti veren şirketimiz kocaeli halkına özel indiirmli fiyatlarla ve profesyonel hizmet veren firmamız ile anlaşma sağladığınız takdirde taşıma personellerimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı paketleyip daha sonra araçımıza yükleyip yeni evinize götürerek aldıkları gibi kurulum montaj yapılacak şekilde sizlere teslim etmekteler.

Kocaeli şehirlerarası nakliyat, Türkiye'nin her bölgesinde hizmet veren firmamız ister parsiyel eşyanız olsun ister tam ev eşyası olsun anlaşma yapıldıktan sonra yakın ve uzak olan illere göre değişme olur ama yakın olan illere gün içerisinde uzak olan iller ise 3 gün içerisinde yeni evinize eşyanız dizilir.

Kocaeli evden eve Firmamız taşımalarda garanti ve sigortalı bir şekilde hizmet vermektedir. Amaçımız her zaman müşteri memnuniyetidir. İstanbul'dan yola cıkarak tüm türkiye'ye şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kuruluşumuzdan beri sizler için yıllardır türkiye de hizmet vermekteyiz. Bizim için sizler cok değelisiniz.

  • Pingback: Evden eve nakliyat()

  • Ali Rıza Münver

    Sizlere teşekküredrim çok saolun demtaş çalışanları

%d blogcu bunu beğendi: