Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat hizmetimizde %100 müşteri memnuniyetli profesyonel ve sağlam kurumsal altyapıyla faaliyet göstermektedir. Demtaş nakliyat ankara da hizmet veren firmamız asansörlü evden eve nakliyat sektüründen ehil personelleri, hizmet ve deneyim anlayışıyla  ankara'da öncü firmalar arasında  bulunmaktadır. Ve ankara nakliyat olarak hizmetlerindeki her aşama ve fonksiyonlarda bu doğrultuda işlev yapmaktadır.

Ankara evden eve taşıma hizmet alanımız kapsamında  taşıma esnasında herhangi bir eşyanın zarar görmesine ihtimal vermeme amacıyla son derece de ciddi tedbirlerimiz bulunmaktadır.

. Bu taşıma dedbirlerin başında elbette doğru nakliye planlamasının yapılması olan ekspertiz analizi gelmektedir.
. Profesyonel bir taşımanın en temel prensibi deneyimli ve eğitimli  personeller olduğundan, firmamız bu konuda her zaman sağlam kadro oluşturmuştur.
. Eşya taşımada sigorta işlemi, her türlü olağanüstü duruma karşı aldığımız bir diğer tedbirdir.
. Kaliteli ve profesyonel ekipmanlarla doğru ve uygun bir şekilde ambalaj malzemeleri kullanma ve düzgün bir paketleme de  Demtaş nakliyat'ın prensipleri arasındadır.
. En önemlisi nakliye araçları .. Nakliyat araçlarımız, evden eve taşıma sırasında eşyalarınızın sarsıntılardan etkilenerek zarar gösrmesine meydan vermemesi için, özel süspansiyonlu şasileri ve özel evden eve taşıma için üretilmiş kapalı ve çelik kasalı araçlardır.

Asansörlü Taşıma, Ankara ilinde %70 'e yakın asansörlü taşıma hizmeti tercih etmektedir. Teknolojinin hergün  gelişerek eşyaların daha kaliteli ve pratik bir şekilde taşıması için asansörlü sistemi işi kolaylaştırmaktadır. Örnek olarak normal 2+1 evin taşıması normal şartlarda 5 kişi ekiple 8-9 saat sürerken asansör ile saat'ı yarı yarıya indirmektedir. Hem eşyaların daha cabuk bitmesi hemde daha tecrübe ile hemde daha pratik bir şekilde taşıma yapılmaktadır. Günümüzden bu güne kadar Demtaş Nakliyat artık ankara ilimizin ve ilçelerimize 2'ci katdan sonra asansörle taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlerimiz 13'cü kata kadar cıkmaktadır.ankara-slider13

Ankara Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır;
Taşıma işlevlerinde en önemli konulardan biri olan eşyaların zağlam ve güvenli temini konusunda her ne kadar personelimizin titizlik ve özeni ile firmamızın tedbiri yeterli olsa da yinede ihtimal dahilinde ve olağan dışı durumlara  karşı müşterilerimizin mağdur olmalarını önleme amacıyla firmamız tarafından taşıma sigortası işlemleri yapılmaktadır.

  • Önder

    Çok güzel bir yazı olmuş teşekkürler.Sizin gibi kaliteli nakliyat firmalarına ihtiyaç var.Emeğinize sağlık.Kolay gelsin.

  • Pingback: Evden Eve | Son Dakika Haberleri()

  • Pingback: evden eve nakliyat | Haber Seçin()

%d blogcu bunu beğendi: