Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis taşıma'da firmamız her taşıması gereken her ne varsa garantili ve sigortal taşıma hizmeti sunmaktadır.Tüm taşımalarımız ister şehir içi ister şehirlerarası olsun hepsi sigortalanıp özellikle ofis taşıma'da istediğiniz yere götürülüp aldığımız gibi size teslim etmekteyiz. Ofisinizde bulunan tüm eşyaları hepsini profesyonel ekiplerimiz tarafından sökülüp paketlenip diğer tarafa götürülüp montajı hepsi yapılmaktadır. 

Ofis paketlemede A,dan Z'e kadar herşeyi çift katlı kırmızı ve beyaz havalı pırpıtlarla sarılmaktayız. Herhangi bir kırılma cizilme kolay kolay meydana gelmemektedir. Bizimle anlaşma sağladığınız takdirde  cok olan ofis eşyalarınızı bir gün öncesinden personellerimiz tarafından gelip tüm eşyalarınızı hepsini paketlenip ikinci gün ise taşımanızı gercekleştirmekteyiz. Ofis taşımada istanbul'un her yerine üçretsiz keşif için exper yönlendirerek eşyaların durumuna göre araç yönlendirmekteyiz. Exper hizmetimiz müşteri temsilcimizle anlaşma sağladığınız takdirde keşif için gönderilip tüm eşyaları ayrıntılı bir şekilde inceleyip size nasıl bir hizmet sunacağımızı hepisni ayrıntılı bir şekilde anlatılıp sözleşme yapılarak ufak kapora alınıp taşıma gününüz geldiğinde ise taşımanızı gerçekleştirmekteyiz.

 

Demtaş nakliyat olarak tüm türkiye'ye ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı ve depolama hizmeti vermekteyiz amacımız müşteri memnuniyeti olup müşteri memnıniyeti kazanmaktayız. Bu güne kadar her taşımamızda herhangi bir sorun ve sıkıntı yaratmadan siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

  • Pingback: Demtaş Kurumsal Nakliyat |()

  • yasin hakkı

    Merhaba istanbul bostancıda ofisim taşınacak fiyat teklifi alabilir miyim?

  • Pingback: Demtaş Kurumsal Nakliyat | Demtaş Nakliyat()

  • Pingback: Ofiş Taşıma |()

%d blogcu bunu beğendi: