Ev Dekorasyonu nasıl olmalı

Ev Dekorasyonu nasıl olmalı

 

Ev dekorasyonu her zaman daha şık ve daha kullanışlı olması olmalıdır. Bir evi yerleşmeden önce evin badana boya işleri daha şık ve daha sade olmalı ardından evin eşyalarına evin boyasına göre yerleştirmek daha iyidir.  Az eşya her zaman daha ferah ve insanın evin içerisinde oturduğu zaman insana huzur vermeli evin salon takımını düzen etmeden önce evin yönünü belirliyoruz 


evin düzenlemesini eşyaların 1 yıl kuzey 1 yıl ise güney şeklinde evi düzenliyoruz.  Salonun içerisinde duvarda asılı aynalar yerinde taplu ve ciçek şeklinde taplular kullanmak daha avantajlıdır koltuk takımlarında daha acık ve daha şık koltuk takımı olmalı yastıklar ise az ve her renge olmalıdır. Salon içerindeki orta sehpa  üzerinde ise uyuncak kaplunbağa 8 adet  dizmek daha iyi hoş şeklinde görünür. Salon da koltuk takımı (3'lü 2'li ve 2 tane de tekli) koltuk daha idealdır Tv ve tv ünitesi  sigon sehpalar ve orta sehpa  olursa reng olarak ise eğer renkleri farklı ise koltuk takımın yastıkları ile tüm renklerini bir bire uydurabilirsiniz. Ama her yıl salon içerisinde genellikle canlı çicek köşelerinde bulundurmak daha hoş olur.

Eğer eviniz fazla güneş enerji alamıyorsa o zaman evin tv ünitenin biraz uzağında büyük boy aynası gibi ayna koyarak enerjiyi biraz daha fazla yapabilirsiniz salon içerisinde tv ünitesinin hemen üstünde terevisyonun hemen her 2 tarafına 2 tane çicek yaprakları büyük olursa daha iyi olur bulunmaktada fayda vardır.
Diğer odalar da ise işe yaramayan veya fazla olan eşyaları bulundurmasanız daha iyi olur çünkü fazla oaln eşya evin temizliği ve her zaman insanı bulalıma koyuyor  az eşya her zaman en iyisidir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz için bizi arayınız. 0850 302 86 85

Yorumlar

  • İsmail Can Memiş | Nis 17,2017

    Teşekkürler. Ev dekarasyonu makalede belirttiğiniz gibi 1 yıl kuzey 1 yıl güney olmalı. Yararlı makale.

  • Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

    %d blogcu bunu beğendi: