Hakkımızda

Hakkımızda

Demtaş nakliyat kaliteli ve sorunsuz taşımacılık evden eve nakliye sektüründe saygın bir yer edinen Demtaş nakliyat çağdaş hizmet anlayışı uzman ekip ve ekipmanlarlar ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunar. Demtaş ile yapacağınız tüm taşıma işlerindi garantili ve sigortalı taşıma hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınız hasarsız bir şekilde yeni evinize taşınır kalitenin ve güvencenin yeni adresi demtaş nakliyat

Firmamız kuruluşundan bu yana her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır her yaptığımızın hizmetin kaliteli ve kurumsal hizmet olduğunu kanıtlamaktayız. Hizmetimiz her zaman profesyonel ekiplerle gerçekleşmedir, sizin için en iyi hizmeti vermeye gayret gösteren firmamız türkiye'nin her bir yanına taşıma hizmeti sunmaktadır.

Biz kimiz Demtaş nakliyat 1990 yıllından beri nakliye hizmetini ufak bir kamyonet alarak kadıköy  ve yakın ilçelere 3 kardeş olarak taşıma yapmaktaydık Şimdi ise 5 şubeye ve 15 araç filosuna sahip olan firmamız şehir içi ve şehirler arasında taşıması gereken her ne varsa yapmaktadır. İstanbul Ataşehir ve mecidiyeköy'de depolama hizmetinde vermekteyiz.depolarımız yüksek giriş laminat parke ve 7/24 saat hem kamera hemde özel güvenlik tarafından korunmaktadır.

Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: