Hizmetler

Hizmetler

Ofis Taşıma: Demtaş nakliyat olarak ofis taşımacılığında tüm belgelerinizi ve evraklarınızı başta olamak üzere  tüm eşyalarınıza özen ve hassasiyeti göstermektedir. Ofis taşımada taşımada lider olarak işinizi emanet ettiğinizin bilincidedir. Ofis taşımada en iyi huzu kurumdal ve profesyonel bir hizmet sunmaktır bu aynı zamanda işlerinizin aksama ve zaman kaybına olanak sağlar ofis taşımada taşınması gereken ister büyük ister küçük ofis olsun hepsine aynı özentiyi gösterilerek ve iş disiplini sağlanır.

 

Depolama Hizmeti: Herkesin evinde bazen veya sık sık ordaya fazla olan eşyalar çıkmaktadır. Çoğu zamanlarda fazla olan eşyalarınızı depolamak için yer aramaktasınız bulduğunuz her yer de iyi olmayabilir ya rutubetli yada güvenli değildir bunun için demtaş depolama hizmetinde bu tür kusurlar bulunmamaktadır. Depolarımız yüksek girişli laminet parke 7/24 saat hem kemara hemde güvenlik tarafında korunmaktadır. istediğiniz zaman gelip depolarımıza bakabilirsiniz

 

Şehirler Arası Nakliyat: Demtaş türkiye'nin her bir yanına hizmet vermeye devam etmektedir.şehirlerarasında uygun fiyatlarla en iyi ve kurumsal taşıma hizmeti sunmaktayız. Çunku en iyi hizmet sunmak bizim işimizdir.şehirlerarasında %25 indirimli taşınmak için hemen müşteri temsilcimizi arıyarak yerinizi şimdiden ayırın uygun fiyata sizde taşının her taşımalarımız garantili ve sigortalıdır.

 

Şehir içi Nakliyat: Merkezimiz istanbul  ve şubelerimiz ise ankara,bursa, izmir ve konya olamk üzere şubelerimiz bulunmaktadır. merkezimiz ve şubelerimizin olduğu bölgelerde hem şehir içi hemde şehirlerarası taşıma hizmeti sunmaktayız  şehirlerarasında sunduğumuz indirimli taşımayı şehir içinde de sunmaktayız bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

 

 

 Eşya Paketleme: Demtaş paketleme konusunda profesyonel ekiplerle her zaman en iyi hizmeti ve kurumsal paketlemeyi sergilemektedir. evinize gelen ekiplerimiz A'dan Z'e kadar tüm eşyalarınızı  paketleyip diğer tarafa götürüp aldıkları gibi size teslim etmektedir. paketleme demek eşyaların güvenli ve kaliteli bir hizmet demektir kırılmaya, çizilmeye karşı korunmak demektir.

 

 

Ücretsiz Exper: Taşıma anında size ücretsiz exper yönlendirerek tüm eşyalarınızı analiz için gönderdiğimiz exper size daha ayrıntılı bilgileri sunarak nasıl bir araç gerekli ve size nasıl bir taşıma hizmeti sunacağımızı expertizim ayrıntılarıyla size anlatmaktadır. istanbul'un neresinde olursanız olun size ücretsiz exper hizmeti 7/24 saat yönlendirmekteyiz.

 

 

Makalemiz Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

%d blogcu bunu beğendi: